טיפולים במים

טיפולים במים

טיפולים במים באקוולינה ספא

טיפולים במים – ועד כמה הם חשובים לגוף ולנפש

מכירים את התחושה המדהימה והרעננות לאחר מקלחת או שחיה בבריכה מחוממת בקאנטרי? אז קחו את התחושה הזאת ותוסיפו עיסוי במים מפנק ואולי גם ג'קוזי זרמים , מוזיקה מרגיעה וקצת רומנטיקה? אז על זה אנחנו מדברים.. קצת קשה לתאר חוויה כה מיוחדת של שחרור וניתוק יחד עם חוויה מפנקת בספא, אך לפני כן נתחיל לספר קצת על הטיפול הכל כך עוצמתי ומרגש ומהיכן הוא התחיל

טיפולים במים שהפכו ברבות הימים לוואטסו – שיטה שהחלה ביפן ומשם התפתחה למערב בה הוכנסה מיטת הטיפולים המסורתית למעיינות חמים על מנת שהמטופל יכול להינות מהחום והרגיעה שמשרים עליו המים , יחווה פחות כאבים וטווח התנועה שלו יגדל. עם השנים טכניקה זאת הפכה לתורה בפני עצמה ובהדרגה הפכה להיות אידיאלית לסובלים מבעיות גב, אנשים בעלי מוגבלויות, ובמיוחד טיפול לנשים בהריון שהפך חוויה עוצמתית ומרגשת לאם ולעובר.

 איך מתבצעים טיפולים במים?טיפול במים

הטיפולים במים כולם מתבצעים בתוך המים כאשר ראשו של המטופל נתמך על ידי המטפל במשך כל הטיפול ואשאר גופו עטוף במים חמים ונעימים, הטיפול כולו מלווה בתנועה של המטופל והנעתו במים כאשר גופו בציפה, ברקע מתנגנת מוזיקה חרישית ויש תחושה של שחרור, ניתוק מהאדמה וריחוף.

המים כמו בתרבויות שונות נועדו לזכך את הנפש , כאשר אנחנו חבוקים ומעורסלים בזרועות המטפל חוזרי עולים בנו חוויות רגשיות שונות, יש כאלה שתנוחת הערסול מזכירה להם חוויה עוברית ויש החווים מסע רגשי אל תוך עצמם, מקום של שקט שלווה ומדיטציה. נשים בהריון מספרות כי בזמן הטיפול עולות בהן רגשות חמלה וחיבור עמוק לעובר שבדרך. יש הטוענים שכשם שהמים מחלחלים באדמה כך עצמתם לחלחל בנימי נפשינו.

 

טיפול במים לנשים בהריון

טיפול במים לנשים בהריון

באקוולינה ספא אני מציעים חוויה מושלמת של טיפולי וואטסו , ווטסו בהריון, ווטר דאנס , ג'הרה,הילינג דאנס ועוד אשר מתבצעים כאן בבריכה היפהפיה החצובה באבן,בטמפרטורה אידיאלית של 34 מעלות . בכל טיפול זוגי או יחיד המתחם כולו עומד לרשות המטופל או הזוג והחוויה המדהימה היא אישית ופרטית.

בטיפול וואטסו זוגי שני המטופילים מקבלים בו זמנית טיפולים במים וזוכים לחוויה זוגית שאין כמותה.

 

 

דילוג לתוכן