וואטסו זוגי

וואטסו זוגי

מדוע לקבל טיפול וואטסו בזוג?

אז הנה הגיע יום ההולדת שלו/ה ואין לך שום רעיון מיוחד מה לעשות או שהתעוררת לבוקר מלא סטרס בעבודה והחלטת שאתה חייב/ת יום חופש אחד להירגע מקצב החיים המטורף הזה –  אז מה עושים? הפעם תחוו חוויה מרגיעה מיוחדת ושונה – טיפול זוגי במים. דרך נפלאה להינות ולהתרגש ביחד, במתחם פרטי. במושב פסטורלי ויפהפה , בבריכה חמה,לצד ג'קוזי ספא מגבות לבנות ופלטת פירות קרירה החוויה שלכם מתחילה…

 

איך מתבצע טיפול וואטסו זוגי?

טיפול זוגי במים

אתם מגיעים אל המתחם ומיד עוברים לבגד ים ונכנסים לבריכה המחוממת, המים בטמפרטורה של 34 מעלות מלטפים את גופכם, המקום עומד רק לרשותכם ומוזיקה נעימה מתנגנת לה, המטפלים במים נכנסים למתחם , מציגים את עצמם ונכנסים לבריכה. בשלב זה המטפלים מסבירים על טיפול וואטסו משלב ההצפה ועד לשלב הסיום ומתשאלים אתכם בנוגע למצבכם הרפואי והנפשי. לאחר מכן אתם מתחלקים לזוגות – כל אחד בוחר מטפל ומתחיל המסע המשותף שלכם במים. המטפלים מציפים אתכם מערסלים ומותחים והתחושה היא משחררת ומכילה. המים חובקים את גופכם ולהם כח ריפויי נפשי ופיזי עצמתי ומשחרר. בסוף הטיפול המטפלים מחזירים אתכם יחדיו למציאות על-ידי הצמדה אל הקיר ולעיתים זה אל זה. הנה טיפול הווטסו הגיע לסיומו. אתם נשארים עצומי עינים עם החוויה.

מה קורה אחרי הטיפול במים?

וואטסו ירושלים

חשבתם שזה הכל? לא ולא.. המטפלים יוצאים מהמקום והבריכה והג'קוזי עומדים רק לרשותכם לשעה שלמה! השכרה בריכה פרטית היא חלק מחוויה זוגית באקוולינה ספא ואתם רשאים לעבור מהבריכה לג'קוזי ובחזרה. לשחות ולהנות אחד מהשני ולפעמים רק לשתות את הסיידר החם והמהביל ולהסתכל על נוף ההרים המשגע.

אתם עוזבים את המקום אחרי מקלחת חמה במלתחות המיוחדות שלנו שנבנו באבני פרא מיוחדות. מרגישים קלילים ומרחפים ובכוחות חדשים. במים הלב נפתח והרגשות צפים , זוהי תחושה אדירה שכיף לחוות בזוג.

טיפול וואטסו זוגי באקוולינה ספא זוהי חוויה אדירה ומתנה מיוחדת , ניתן לרכוש גם שוברי שי התקשרו והזמינו 0556623836
דילוג לתוכן